Upozornění

Postavy použité v povídkách jsou majetkem jejich původních autorů.
Povídky zde nejsou za účelem zisku.
Pokud se ti nelíbí sex dvou mužů, odejdi!
Za reklamy vložené do komentářů blokuji IP adresu a samozřejme je mažu!

pondělí 5. srpna 2013

Přestěhování blogu

Odhodlala jsem se k tomu, juch! Mě už prostě nebavilo, jak má blog.cz pořád poruchy, výpadky, přeformátovává mi články, cpe mi hloupé reklamy, zahlcuje mě stupidními články a přímo z něj odkapává fakt, že ho má pod palcem Stanice hyena (rozuměj, TV NOVA).

Takže vás všechny vítám na své nové stránce :) Staré povídky z blogu časem stáhnu, udělám z nich PDF soubor a zpřístupím Vám je ke stažení. Do té doby budou sloužit staré stránky jako archiv. Je mi starého blogu líto. Přece jen jsem měla už vysoké místo ve vyhledávačích. Nu což, pohár mé trpělivosti přetekl a doufám, že tyhle stránky pošlapou tak dobře, jako ty staré - vlastně o dost lépe! :)

Výhody nové stránky jsou následující:

 • sledování webu pomocí e-mailu
 • možnost pročítat pohodlně blog v mobilu
 • žádné reklamy

Vaše Seiyuu

3 komentáře:

 1. už to začíná... Problémy s komentováním. WordPress mě tady nechce přihlásit, jiný účet nemám, takže musím komentovat anonymně... Tak snad na třetí pokus:
  Nevím, jestli sis tímto poskytovatelem pomohla, ale adresu v oblíbených odkazech měním. A těším se na novou kapitolu :-)

  Mája

  OdpovědětVymazat
 2. Chápu tvou frustraci a důvod ke stěhování. Ať ti to tady šlape lépe, než na tom minulém ;-)
  PS - Na novou kapitolu se taky moc těším! :-D

  Sitara

  OdpovědětVymazat
 3. Tím je vyřešeno mé vkládání komentářů. Jelikož jsem snad za celou povídku dala vědět jen dvakrát. Tvým přechodem na blogspot se vše změní. Jelikož tady je pro mě lehké komentovat a nic nikam nemusím vpisovat. Chvála ti. Nicméně s hyenou nova.cz souhlasím. Můj odchod z blogu.cz byl v podobném duchu. Sice již před nějakým rokem a pak nastalou pauzou... faktem ale zůstává, že odchodu nelituji. Nicméně nova.cz by někdo potřebovala za ty snůžky lží opravdu profackovat. Jim není blbé svým chováním ubližovat lidem, kterých se jejich vysílání a články třeba na internetu týkají (myšleno rodiny obětí atd.).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář :)